Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2011

26. 2. 2011

Vinona Elegans Sokom

Datum Místo Rozhodčí Ocenění
26.2. KV Libice nad Cidlinou R.Kubeš, CZ

V1, ČŠŠ, 3.nejlepší trpasl.fena výstavy

2.nejlepší stříbrný pudl výstavy

 19.3. KV Vyškov  B.Ovesná, CZ  V1, ČKŠ, 2.nejlepší fena výstavy
  splněny podmínky pro titul Šampion Pudl klubu  
20.3. KV Tymákov  E.Králová, SK V1, ČŠŠ
23.4. KV České Budějovice A. Rudolph, D V1, MKCH, 2.nejlepší fena třídy čestné
30.4. KV Hluboká nad Vltavou B. Ovesná, CZ V1, ČKŠ, Vítěz třídy, Krajský vítěz
7.5. KV Březno A. Košťálová, CZ V1, ČKŠ
  splněny podmínky pro titul Šampion Kchp  
4.6. KV Konopiště M. Harwood, Anglie V1, MKCH
5.6. NVP Klatovy A. Mudra, CZ V1, CAC, Národní vítěz, BOB
16.7. KV Poděbrady Z. Jílková, CZ 3. místo tř. čestná
30.7. KV Konopiště L.Jakobsen, Dánsko V1, MKCH
  splněny podmínky pro titul Čestný šampion Kpachp  
13.8. KV Kladno H.Krejčová, CZ V1, MKCH, Nejlepší fena třídy čestné
8.10. KV Jankov Ch.Klotz, DE 3. místo třída čestná
9.10. MVP ČB J.Ovesná, CZ V1, CAC, Res.CACIB
29.10. KV Středokluky E.Heidecker, A V2

 

 

Klemon z Beskydkého sedla

Datum Místo Rozhodčí Ocenění
26.2. KV Libice nad Cidlinou R. Kubeš, CZ V1, ČMŠ, 2. nejlepší mladá trpasl.fena výstavy
 19.3. KV Vyškov  B.Ovesná, CZ  V1, ČMŠ, 2. nejlepší mladá fena výstavy
20.3. KV Tymákov  E.Králová, SK V1, ČMŠ 
  splněny podmínky pro titul Mladý šampion Kchp  
23.4. KV České Budějovice A. Rudolph, D

V1, ČKŠ, Nejlepší trpasličí fena výstavy,       4. nejlepší fena výstavy

30.4. KV Hluboká nad Vltavou B. Ovesná, CZ V1, ČMŠ, Vítěz třídy
 

splněny podmínky pro

titul Mladý šampion Pudl klubu  
7.5. KV Březno A.Košťálová, CZ V1, ČKŠ
15.5. MVP Praha B. Ovesná, CZ V1, CAC, Res. CACIB
21.5. NVP Litoměřice N. Klírová, CZ V1, CAC, Národní vítěz
4.6. KV Konopiště M. Harwood, Anglie V1, ČKŠ, CAC
5.6. NVP Klatovy A. Mudra, CZ V1, CAC, Národní vítěz, BOB
16.7. KV Poděbrady Z. Jílková, CZ V1, ČŠŠ
30.7. KV Konopiště L.Jakobsen, Dánsko V1, ČKŠ
13.8. KV Kladno H.Krejčová, CZ V1, CAC, ČKŠ, BOB, Krajský vítěz
1.10. KV Praha L.Sládeková, SK V1, ČŠŠ
8.9. KV Jankov Ch.Klotz, D V1, ČŠŠ
9.10. MVP ČB J.Ovesná, CZ V1, CAC
29.10. KV Středokluky E.Heidecker, A V1, ČKŠ, CAC, Klubový vítěz
5.11. KV Praha J. Blangino, F V1, ČŠŠ
26.11. KV Praha J.F.Vananken, B V1, ČKŠ, CAC, Klubový vítěz

 

 
 

Portrét


 


Poslední fotografie




Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>