Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2010

25. 1. 2010

Vinona Elegans Sokom

 

 Datum

Místo 

 Rozhodčí

 Ocenění

 3.1. KV Praha  Rafal First, PL  V1
10.1. NVP Olomouc  B. Peterburst, D  V2
13.3 SKV Praha Leoš Jančík, CZ V3
14.3. KV Libice n.Cidlinou Z.Brotánková, CZ 3. místo třída čestná
17.4. KV Praha W.Schneider, D V1, MKCH, 3.nejlepší fena třídy čestné
24.4. KV Tymákov M.Marušková, CZ 2.místo třída čestná
25.4. MVP Č. Budějovice J.Dupas, F V1,CAC, CACIB
  splněny podmínky pro titul Grandšampion ČR  
22.5. KV Kačina J.F.Vananken, B V1, ČKŠ, 4.nejlepší trpasličí fena výstavy
19.6. KV Brno L.Voláriková, SK V1, CAC, ČKŠ
17.7. KV Kolesa Z.Jílková, CZ V1, ČŠŠ
7.8. KV Kladno A.Mudra, CZ V1, CAC, ČKCH, BOB
8.8. KV Radnice Christa Simon, D V2
28.8. KV Konopiště A. Ernst, D V1, CHKCH
19.9. KV Praha M. Slooijer, NL V1, CHKCH, 4. nejlepší trpasličí fena výstavy
  splněny podmínky pro titul Šampion Šampionů Kpachp  
26.9. NVP Brno B.Matlawska,PL V1, CAC
9.10. KV Dubné u Č.Budějovic Lorena Merati, I V2
10.10. MVP Č. Budějovice Lorena Merati, I V1, CAC,Res. CACIB
23.10. KV Praha D. Risdan, SLO V2
13.11. Jub.V Praha T. Jakkel, HU V2, Res. CAC

 

 

 

 

Catty z Vrchu Vítkov

 

 Datum Místo  Rozhodčí  Ocenění 
 3.1. KV Praha   Rafal First, PL V1 
10.1. NVP Olomouc  B. Peterburst, D VD 
13.3. SKV Praha Leoš Jančík, CZ V1
14.3. KV Libice n. Cidlinou Z. Brotánková, CZ

VD

24.4. KV Tymákov M.Marušková, CZ VD
25.4. MVP Č. Budějovice J. Dupas, F VD

 

 

 

 

Klemon z Beskydského sedla

 

 

Datum

Místo 

 Rozhodčí

 Ocenění

17.4. KV Praha  W.Schneider, D

VN1, DKCH, 4.nejlepší fena

třídy štěňat

24.4. KV Tymákov M.Marušková, CZ VN1, 2.nejlepší fena třídy štěňat
1.5. KV Praha M.Nilsson, Švédsko VN1, 4.nejlepší fena třídy štěňat
22.5. KV Kačina J.F.Vananken, B VN2
19.6. KV Brno L. Voláriková, SK VN2
17.7. KV Kolesa Z. Jílková, CZ VN1, ČDŠ
18.7. NVP Ml.Boleslav J. Kruczek, PL N1
7.8. KV Kladno A.Mudra, CZ VN1, Nejlepší fena třídy dorostu
8.8. KV Radnice Christa Simon, D VN1, ČDŠ, 2.nejlepší fena třídy dorostu
  splněny podmínky pro titul Dorost šampion Kchp  
19.9. KV Praha M. Slooijer, NL VD
26.9. NVP Brno B.Matlawska, PL V1, CAJC
9.10. KV Dubné u Č. Budějovic Lorena Merati, I V1, ČŠM, Nejlepší mladá trpasličí fena výstavy
10.10. MVP Č. Budějovice Lorena Merati, I V1, CAJC
23.10. KV Praha U. Eberhard, D V2
30.10. KV Kladno R.First, PL V1, CAJC, ČŠM, KVM, JuniorBOB
  splněny podmínky pro titul Junior šampion ČR  
13.11. Jub.V Praha T.Jakkel, HU V3